Alfabēta kartiņas (PRINT)

Updated: Jan 25, 2019


Radot Pikolo žurnālu, mēs vēlējāmies un sapņojām, lai mazie lasītāji un viņu vecāki augtu un izveidotos kā grupa ar domubiedriem, kas netiešā veidā paplašinātu Pikolo radošo komandu. Lasītāji dalītos ar foto, video un rakstveidā piefiskētiem momentiem veidojot savstarpēju sadarbību starp mums visiem un, iespējams, tā rezultātā taptu brīnišķīgas, jaunas idejas.


Nepagāja ilgs laiks, un šis sapnis sāka īstenoties, jo jūs, lasītāji, tiešām esat lieliski! Paldies, ka iesaistāties, dalāties sociālajos tīklos ar to, kā jūsu bērniem veicas ar žurnāla uzdevumiem, kādas aizraujošas lietas jūs kopīgi darāt un radāt. Tieši tādā veidā, pateicoties Instagram, Pikolo lasītāja Zane Kārkliņa (@zane_karklina) ieteica super ideju ar kuru vēlamies padalīties.Pikolo žurnālā Nr.1 ir atrodams Līgas Kitchen ilustrētais Profesiju alfabēts, kurā Pikolo attēlots savās mīļākajās profesijās. Caur šo alfabētu bērni var atpazīt jau zināmas profesijas un iepazīties ar ne tik pazīstamām - arī tādām, kas liks pasmaidīt un rosinās iztēli. Kā arī bērns var trenēties rakstīt drukātos burtus atvēlētajās līnijās.Kad burtiņi ir sarkastīti un pēc pāris dienām gribās uzdevumu atkārtot, Zane ieteica lielisku ideju - alfabēta kartiņas izgriezt un ielaminēt, lai mazais censonis varētu tās izmantot atkal un atkal!


Lai žurnāls paliktu nesagriezts, mēs šo ideju paturpinājām, izveidojot alfabēta lapas melnbaltā versijā, kuras variet lejupielādēt klikšķinot uz attēlu.


Tās jūs varat droši printēt un dot bērniem trenēties burtu rakstīšanu. Bērni lapas var izkrāsot, izgriezt un pie reizes kartiņas variet ielaminēt. Lieliski, ja jums mājās ir laminēšanas ierīce, taču, ja nav, nekas - mēs to 5 minūšu laikā izdarījām "Copy Expert", Blaumaņu ielā 11/13.

Lai radoša darbošanās!


779 views1 comment

Recent Posts

See All