sestd., 02. nov. | Zuzeum : The Ear

T-kreklu apgleznošanas darbnīca Nr.4

Topošais mākslas centrs Zuzeum un žurnāls Pikolo aicina 4-6 gadus vecus bērnus uz mākslas darbnīcu Nr. 4, kurā iepazīsim Zuzānu kolekciju un izkrāsosim T-kreklus.
Registration is Closed
T-kreklu apgleznošanas darbnīca Nr.4

Laiks & vieta

2019. g. 02. nov. 11:00 – 14:00
Zuzeum : The Ear, Lāčplēša iela 101, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1011, Latvia

Par pasākumu

Topošais mākslas centrs Zuzeum* un žurnāls Pikolo aicina 4-6 gadus vecus bērnus uz mākslas darbnīcu, kurā iepazīsim Zuzānu kolekciju un izkrāsosim T-kreklus. Vietu skaits ļoti ierobežots, iegādājieties biļetes laicīgi. T-krekls un materiāli krāsošanai iekļauti biļetes cenā. 

Pikolo ir radošu uzdevumu, stāstu un komiksu žurnāls pirmsskolas vecuma bērniem, ko veido Latvijas ilustratori un autori. Žurnāla mērķis ir atbalstīt bērnus radošā darbībā. Katrā numurā uzdevumi veidoti tā, lai tie nebūtu ne pārlieku sarežģīti, ne pārāk viegli, bet vienlaikus radoši un daudzpusīgi. 

Tiekamies sestdien, 2. novembrī plkst. 11.00. Gaidīsim bērnus kopā ar vecākiem vai pavadošo personu.

Dalība darbnīcā: EUR 8  

Biļetes: www.pikolozurnals.lv 

Darbnīcas dalībnieku skaits: 10 

*Zuzeum : The Ear ir veikals-kinovieta ar jumta terasi. Sadarbībā ar grāmatžurnālu Benji Knewman un projektu Kino Kults, šeit notiek kino vakari un citas aktivitātes plašai publikai, kas pastāvīgi un lielākā mērogā varēs noritēt pēc mākslas centra Zuzeum rekonstrukcijas. Zuzeum : The Ear iespējams arī izīrēt.

Biļetes
Price
Quantity
Total
  • T-kreklu izkrāsošanas darbnīca
    €8
    €8
    0
    €0
Total€0

Pastāsti draugiem