sestd., 19. okt. | Splendid Palace

Scenāriju rakstīšanas darbnīca

Nāc skatīties filmas un starplaikos tiksimies radošajā darbnīcā, lai iejustos režisora ādā un izveidotu paši savus filmu scenārijus. Tiekamies!
Registration is Closed
Scenāriju rakstīšanas darbnīca

Laiks & vieta

2019. g. 19. okt. 10:00 – 2019. g. 20. okt. 16:00
Splendid Palace, Elizabetes iela 61, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia

Par pasākumu

Rīgas Starptautiskā kino festivāla un skolas rudens brīvdienu pirmajā nedēļas nogalē – 19. un 20. oktobrī – tiekamies RIGA IFF bērnu filmu programmas KIDS WEEKEND seansos Kino "Splendid Palace"

Šāgada KIDS WEEKEND programma ir veltīta supervaroņu tēmai. Taču programmā iekļauto darbu (super)varoņi nav mītiskas vai pārdabiskas būtnes, bet gan bērni – KIDS WEEKEND skatītāju vienaudži. Tādējādi mudinot apzināties, ka ikkatram no mums ir gana daudz spēka, lai sevi un pasauli sev apkārt padarītu labāku! 

KIDS WEEKEND izrādīto filmu vidū iekļauta arī aizvadītā gada labākā Eiropas bērnu filma ECFA - European Children's Film Association balsojumā un pirmais RIGA IFF programmā iekļautais darbs no Kenijas: SUPA MODO. Filma ir aizkustinošs vēstījums par kino brīnumu un kopienas spēku. Tāpat programmā iekļauta košā un dzīvespriecīgā mūsdienu kino versija par Pepiju Garzeķi – ROKA MAINA PASAULI, kā arī vairāki darbi no Latvijas skatītāju gaumei tik tuvās Skandināvijas: dāņu piedzīvojumu drāma HAKERIS un islandiešu sporta filma PIEKŪNI. 

Pirmsskolas vecuma skatītāji un viņu ģimenes, savukārt ir mīļi aicināti apmeklēt animācijas īsfilmu seansus, kurā sirsnīgākie un humoristiskākie stāsti ir atdzīvojušies Eiropas animatoru krāšņajos rokrakstos! 

Starp filmu seansiem būs iespējams atjaunot spēkus festivāla interjera dizaina salona MOKKA iekārtotajā rotaļu štābiņā. Tā mierīgajā gaisotnē, kopā ar festivāla draugiem, apvienību Cinemotus būs iespējams piedalīties izdevniecības liels un mazs grāmatu lasījumos vai darboties žurnāla Pikolo radošajā darbnīcā un izzīmēt savu filmu stāstus!  

Pilna festivāla filmu programma jau ir apskatāma Riga IFF mājaslapā rigaiff.lv. Tur arī iegādājamas biļetes. 

Biļetes cena uz seansu: 3 EUR Ģimenes biļete 4 personām: 10 EUR

Pastāsti draugiem